Teslimat Şartları

Çiçek siparişi, Anneler Günü Sevgililer Günü ve diğer önemli günler için vermiş olduğunuz siparişler 09:00 - 22:30 saatleri arasında teslim edilebilmektedir.Siparişleriniz sipariş tarihine göre sıralı mümkün oldukça erken saatlerde teslim edilecek olup belirli bir saat içinde teslimatı yoğunluk sebebi ile mümkün olmamaktadır.

Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden online olarak veya 0256 214 0 555 numaralı telefonumuzan Müşteri Temsilcilerimiz aracılığı ile verebilirsiniz. Siparişleriniz, haftanın 7 günü 09:00-22:30 saatleri arasında sorunsuz olarak hazırlanarak adresine teslim edilir.
Siparişinizin aynı gün içinde teslim edilebilmesi için, TSİ 21.00 a kadar siparişin tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. TSİ 21.00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilebilmektedir.

www.ciceksizsiniz.com web sitemizde yer alan ürünlerde mevsimsel nedenler veya lojistik aksamalardan dolayı , seçtiğiniz üründe veya renginde değişiklik olabilir. Teslim edilecek ürünün, sizin seçtiğiniz ürün ile aynı kalitede ve değerde olacağından emin olabilirsiniz.

Düğün, Nişan, Toplantı vb. etkinlik teslimatlarında, ürünün zamanında teslim edilebilmesi için en az 4 saat önceden sipariş verilmelidir.

Siparişin , alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk müşteri aittir.

Online çiçek siparişi sitemizdeki tüm ürünler mağazamız tarafından itina ile hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

Sipariş vermiş olduğunuz adreste eğer hiç kimse bulunmuyorsa veya adres bulunamıyorsa alıcı kişi ile bağlantı kurulmaktadır. Bu durumda teslimat gecikmeli olarak yapılacaktır. Bu durumda provizyonu alınmış olan siparişler iptal edilmez, geriye ödeme yapılmaz.
Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat zamanı ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir. Bazı özel kuruluşlarda ( Hastane, Orduevi , Okul gibi ) kuruluşun koymuş olduğu özel kurallar nedeni ile ürün alıcıya değil kurumdaki ilgili görevliye bırakılmaktadır. Bu durumdan dolayı sorumluluk müşteriye aittir.

Çiçeğinizin sorunsuz olarak iletilebilmesi için aşağıdaki unsurlara lütfen dikkat alınız.

Düğün ve nikahlarda teslim edilen çelenkler ile ilgili daha sonra çıkacak aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir. Sipariş ile ilgili olarak belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması, Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden bağlantı kurulabiliyor olması, Aksi durumlarda firmamız eksik olan bilgilerden dolayı sorumlu tutulamaz.

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, havaalanlarında görevliye ,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak imza karşılığı teslim edilir.

Sevgililer günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerde sipariş yoğunluğu nedeni ile saatli teslim yapılamamakta tüm teslimatlar gün içinde teslim edilmektedir.Böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız.

Sipariş iptallerinizi, siparişinizin servise çıkması öncesinde yapmanız gerekmektedir.

Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar yalnız çiçek bedeli ile sınırlıdır .  

Online alışveriş sitemizdeki ürünler, firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır. Bu ürünler Aydın sınırları içerisinde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER